KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 4515626
*
nr 451 5626
Oljemålningar
2st, signerade. kopior efter Pradilla "Unga skönheter" 118x45
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 februari 2007
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/2 11:46:01
1
2.200 kr
10/2 14:06:32
2
1.600 kr
10/2 14:06:59
2
1.800 kr
10/2 14:07:20
2
2.000 kr
10/2 14:07:42
2
2.200 kr
10/2 14:08:07
2
ledande budet*
10/2 14:08:53
2
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: oljemålningar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:08
-
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:30
-
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:53
-
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:24
-
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:30
*
Oljemålningar
nr 451 5626
Oljemålningar
2st, signerade. kopior efter Pradilla "Unga skönheter" 118x45
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 2.600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 februari 2007 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/2 11:46:01 | 1 | 2.200 kr |
| 10/2 14:06:32 | 2 | 1.600 kr |
| 10/2 14:06:59 | 2 | 1.800 kr |
| 10/2 14:07:20 | 2 | 2.000 kr |
| 10/2 14:07:42 | 2 | 2.200 kr |
| 10/2 14:08:07 | 2 | ledande budet* |
| 10/2 14:08:53 | 2 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: oljemålningar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:08 -
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:30 -
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:53 -
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:24 -
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:30



